top of page

Apie mus

Nuo pat 2010 m. įmonės įkūrimo pradžios UAB Kita kompetencija koncentruojasi į formalų ir neformalų profesinį tęstinį mokymą, skirtą kvalifikacijos tobulinimui ar naujos kvalifikacijos įgijimui savo srities specialistams.

Įmonė rūpinasi patikimu, operatyviu ir kokybišku mokymų, kompetencijų ir kvalifikacijų kėlimo paslaugų tiekimu ir bendradarbiavimu.

Jokia paslaptis, kad mokymų, kompetencijų ir kvalifikacijų kėlimas reikalauja tinkamo dėmesio ir laiko. Efektyviai ir operatyviai suteikiamų mokymų, konsultacijų poreikis, susijęs su įvarių sričių specialistais, jau senai tapo mūsų įmonės rūpesčiu.

 

Mūsų įmonė džiaugiasi turėdama galimybę Jums pasiūlyti savo paslaugas, siekiant atsakyti į Jums kylančius klausimus ir iššūkius.

Įmonėje nuolat plečiamas ir diegiamas vakarietiškas ir europietiškas požiūris į žmogų, aplinką ir verslą, naujas technologijas, nuolat siekiama lygiavertės socialinės partnerystės ir sisteminio bendradarbiavimo su visais bendraminčiais bei savo sričių profesionalais.

 

Įmonės specialistai - ne naujokai, jaučiantys atsakomybę už mokymų kokybę ir klientų aptarnavimą.

Veiklos įgyvendinimo koncepcija yra paremta etiškos darbdavystės bei gero kliento aptarnavimo užtikrinimo principų pripažinimu.

Siekiant energetiką bei inžineriją palaikyti inovatyvia ir tvaria bei edukuoti, kelti klientų, savo ir kitų įmonių specialistų kompetencijas nuo

2023 m. investiciniu būdu Kita kompetencija", UAB tapo įmonės

Aštuoneto grupė, MB dalimi (energetika, centralizuotas bei decentralizuotas šilumos bei šaldymo ūkis yra vienas iš įmonės prioritetų).

 

Įmonių grupės įgyvendinimas paremtas koncepcija, kad gerinant specialistų kompetencijas bei sinergiškai ir dinamiškai dirbant, bendradarbiaujant su klientais, bendraminčiais bei partneriais tuo pačiu laimi ir galutinis vartotojas bei bendra aplinka.

Artimiausi mokymų grupių grafikai:

Dirbantiesiems ir atsakingiems už radiacinę saugą rentgeno diagnostikoje ir odontologijoje nuo gegužės mėnesio

Dirbantiesiems ir atsakingiems už radiacinę saugą pramonėje nuo gegužės mėnesio

Elektros energetikos sektoriaus nuo gegužės 6 d.

Šilumos energetikos sektoriaus nuo gegužės 7 d.

Dujų energetikos sektoriaus nuo gegužės 8 d.

Informuojame, kad nuo 2024 m. sausio 1 d. keičiasi elektros, šilumos ir dujų energetikos sektorių darbuotojų sertifikavimo procesas.

bottom of page